GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kina 7143518

nr 714 3518

Kina

7 delar, diverse

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 september 2011
kl 18:11:17